Töövõimetuspensioon

Enne taotlemise täitmist tuleb kindlasti teavitada oma perearsti ning tulla vastuvõtule.
Samuti enne taotlemist tuleb uuesti saada eriarsti konsultatsiooni.
Alates 1. jaanuarist 2017 hindab töövõimet ja maksab töövõimetoetust ainult töötukassa. Kui teile on määratud püsiv töövõimetus korduvhindamise tähtajaga 2017. aastal või hiljem, tuleb teil pöörduda pöörduda, kui korduvhindamise tähtaeg hakkab kätte jõudma. Töötukassa hindab uute reeglite järgi töövõimet ning maksab osalise ja puuduva töövõime korral töövõimetoetust.

Töövõimetoetuse avaldust saab täita ja esitada:
töötukassa iseteenindusportaalis,
töötukassa maakondlikus osakonnas kohapeal
kui esitate töövõimetoetuse avalduse koos töövõime hindamise taotlusega, saatke digiallkirjastatud avaldus e-postiga maakondliku osakonna üldisele e-posti aadressile: valige vasakust veerust esinduste nimekirjast endale lähim või sobivaim esindus, üldise e-posti aadressi leiate kohe esinduse andmete algusest, nt Hiiumaa puhul See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
kui esitate ainult töövõimetoetuse avalduse, saatke see digiallkirjastatuna e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või saatke allkirjastatud paberkandjal avaldus tavapostiga Lasnamäe 2, Tallinn 11412.

©2020 Medical Pere Arsti Keskus. All Rights Reserved. Powered By Alex